Centrum Szkoleniowe edu4U wraz z L’ Avicenne Szkołą Języków Obcych przedstawia Państwu projekt BUSINESS.LY z możliwością uzyskania dofinansowania do 80% wartości projektu, jeśli:

 

Współpracujesz z zagranicznymi kontrahentami?

Negocjujesz kontrakty z dostawcami z innych krajów?

Obsługujesz klientów z różnych krajów?

Planujesz ekspansje na rynki zagraniczne?

Tworzysz zespoły wirtualne, zatrudniając międzynarodowy zespół pracowników?

 

 W każdym z tych przypadków profesjonalna komunikacja międzykulturowa w biznesie jest dla Ciebie kluczem do sukcesu. Wzbogacenie słownictwa typowego dla biznesu, poszerzenie perspektyw w kontaktach z zagranicznymi partnerami.

 

BUSINESS.LY są to specjalistyczne szkolenia międzykulturowe szyte na miarę potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Oferta obejmuje prowadzenie szkoleń w wybranym języku wykładowym – polskim, angielskim, francuskim lub arabskim. Głównym celem projektu jest przygotowanie pod kątem językowym i kulturowym menagerów oraz pracowników firm.

Założeniem programowym jest trening kompetencji interpersonalnych, negocjacyjnych, sprzedażowych, obsługi klienta w różnych branżach oraz otwarcia się na nowe rynki. Skupiamy się na przygotowaniu merytorycznym oraz praktycznym, aby płynnie poruszać się w świecie biznesu międzynarodowego.

 

 BUSINESS.LY TO:

BUSINESS.LY to projektowanie oraz realizacja specjalistycznych szkoleń międzykulturowych opracowywana zgodnie z potrzebą branży. To jest pierwszy krok do wyjścia z ofertą na inne rynki. Sposób na lepsze przygotowanie się do udziału w targach międzynarodowych lub odpowiadania na zapytania ofertowe z różnych zakątków świata. Projekt BUSINESS.LY to budowanie świadomości różnic kulturowych i przygotowanie do współpracy, negocjacji i nawiązaniu długotrwałej współpracy na szczeblu międzynarodowym.

Projekt BUSINESS.LY skierowany jest zarówno dla branży hotelarskiej, produkcyjnej, sprzedażowej, IT, jak i dla administracji państwowej.

 

OFERTA SPECJALISTYCZNYCH SZKOLEŃ MIĘDZYKULTUROWYCH

 Szkolenia międzykulturowe to specjalistyczny program nastawiony na zdobywanie kompetencji i zrozumienie zasad panujących we współczesnym biznesie międzynarodowym.

 

 

JĘZYKI OBCE W OFERCIE:

 

 

 Firmy zainteresowane projektem BUSINESS.LY mogą starać się o dofinansowanie do 80 % jego wartości. Projekt oferuje też bezpłatne doradztwo dla firm, tak aby dopasować odpowiednie zajęcia i ich poziom do potrzeb danego przedsiębiorstwa. 

 

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu:

kom. 515-577-308 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrum Szkoleniowe edu4U

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania szkoleniowe, coachingowe oraz eventowe. 

Naszą misją jest skuteczność i kompleksowość oferty. Gwarantujemy rozwój Twojego potencjału oraz Twojej firmy. Jesteśmy dla Ciebie!

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-614 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306 , 515-577- 308

Szukaj