Edu4Hotel

Kurs Baristy ma formę zajęć warsztatowych z teoretyczną wiedzą o kwintesencji kawy, jej gatunkach, profilu smakowym, sposobach jej rozróżniania. Podczas kursu uczestnik zdobędzie praktyczną wiedzę do pracy w kawiarni z użyciem profesjonalnego sprzętu.

Szkolenie obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do pracy na stanowisku kelnerskim. Kurs Kelnerski prowadzony jest w oparciu o zasady kelnerstwa wymagane w najlepszych restauracjach świata.

Kurs barmański składa głównie z zajęć w formie warsztatowej z zakresu umiejętności barmańskich. Podczas kursu uczestnik zdobędzie podstawową wiedzę związaną z pracą za barem oraz pozwali stawiać pierwsze kroki w zawodzie barmana.

Kurs MANAGER HORECA kierujemy do wszystkich zainteresowanych osób, które planują podjąć pracę na stanowisku manager gastronomii lub hotelu oraz dla tych, którzy zamierzają otworzyć własną działalność o profilu gastronomicznym, hotelarskim czy cateringowym.

Centrum Szkoleniowe edu4U

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania szkoleniowe, coachingowe oraz eventowe. 

Naszą misją jest skuteczność i kompleksowość oferty. Gwarantujemy rozwój Twojego potencjału oraz Twojej firmy. Jesteśmy dla Ciebie!

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-614 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306 , 515-577- 308

Szukaj