Coach

W chwili obecnej coaching stał się bardzo popularnym narzędziem wspierającym rozwój potencjału. Ma on na celu podniesienie wyników działania klienta prowadząc do podniesienia jakości życia. Każdy człowiek chce być bardziej szczęśliwszy, spełniony i odnosić sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Stąd ogromne zainteresowanie coachingiem, gdyż ma zastosowanie w sferze biznesowej, życiowej czy rozwojowej. 

 

W coachingu chodzi o jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości przy indywidualnym i osobistym wsparciu osoby, która będzie stawiać przed Tobą wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego rozwoju.
/Gerard O’Donovan/

 

Pracujemy w obszarze dobrych praktyk i ekologi coachingu i mentoringu wypracowaną przez EMCC European Mentoring and Coaching Counsil [Code of Ethics].

Wszyscy dedykowani do szkoleń coachowie - trenerzy posiadają certyfikat ukończenia akredytowanej przez EMCC European Mentoring and Coaching Counsil [Code of Ethics] szkoły Coachów.

 

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu:

kom. 515-577-306 lub 515-577-308

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Kontakt

ul. Aleja Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306

Szukaj