Coach

Edu4Coach

W chwili obecnej coaching stał się bardzo popularnym narzędziem wspierającym rozwój potencjału. Ma on na celu podniesienie wyników działania klienta prowadząc do podniesienia jakości życia. Każdy człowiek chce być bardziej szczęśliwszy, spełniony i odnosić sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Stąd ogromne zainteresowanie coachingiem, gdyż ma zastosowanie w sferze biznesowej, życiowej czy rozwojowej. 

 

W coachingu chodzi o jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości przy indywidualnym i osobistym wsparciu osoby, która będzie stawiać przed Tobą wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego rozwoju.
/Gerard O’Donovan/

 

Pracujemy w obszarze dobrych praktyk i ekologi coachingu i mentoringu wypracowaną przez EMCC European Mentoring and Coaching Counsil [Code of Ethics].

Wszyscy dedykowani do szkoleń coachowie - trenerzy posiadają certyfikat ukończenia akredytowanej przez EMCC European Mentoring and Coaching Counsil [Code of Ethics] szkoły Coachów.

 

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu:

kom. 515-577-306 lub 515-577-308

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Centrum Szkoleniowe edu4U

Szkolenia biznesowe gwarantujące realną zmianę i oczekiwane rezultaty. 


Szkolenia szyte na miarę twojej firmy !

 

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-237 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306

Szukaj