Management

Zasadniczym wyzwaniem dla każdego managera jest stworzenie efektywnie współpracującego ze sobą zespołu. Szkolenie obejmuje praktyczne i efektywne narzędzia niezbędne w pracy skutecznego managera, pozwalające profesjonalnie rozpoznawać efektywne dla jego zespołu narzędzia motywacyjne zgodne z ich oczekiwaniami. Ponadto uczestnicy szkolenia poznają korzyści pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji.

Zarządzanie ludźmi to prawdziwa sztuka. Charyzma jest jak "Św. Graal" tylko nieliczni liderzy ją posiadają. Skuteczny- charyzmatyczny Menadżer musi być wzorem ,,szefa samego siebie''. Szkolenie pomoże Ci zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności zarządzania zespołem w sposób zgodny z Twoim typem kierowania i osobowości, pozwoli budować twoją siłę, charyzmę i uznanie wśród współpracowników.

Chcesz być efektywny – realizować projekty w czasie, jaki na to przeznaczyłeś i osiągać coraz lepsze wyniki zawodowe i prywatne. Dlaczego nie idzie nam to tak dobrze, jak byśmy sobie tego życzyli? Odpowiedź już na szkoleniu prowadzonym przez eksperta efektywności!

Centrum Szkoleniowe edu4U

Szkolenia biznesowe gwarantujące realną zmianę i oczekiwane rezultaty. 


Szkolenia szyte na miarę twojej firmy !

 

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-237 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306

Szukaj