Management

Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność

Chcesz być efektywny – realizować projekty w czasie, jaki na to przeznaczyłeś i osiągać coraz lepsze wyniki zawodowe i prywatne. Dlaczego nie idzie nam to tak dobrze, jak byśmy sobie tego życzyli? Odpowiedź już na szkoleniu prowadzonym przez eksperta efektywności!

 

To szkolenie dla każdego, kto wytycza sobie cele i szuka efektywnych sposobów na ich osiąganie. Znajdziesz na nim wiele praktycznych wskazówek, dzięki którym łatwiej Ci będzie mierzyć się z trudnościami, które napotkasz na swojej drodze. Otrzymasz konkretne narzędzia umożliwiające efektywne planowanie oraz zarządzanie niezbędnymi zasobami w postaci kapitału, dostępu do informacji oraz pozostałych czynników niezbędnych do realizacji Twoich  celów zawodowych i osobistych.

 

ZWIĘKSZ SWOJĄ EFEKTYWNOŚĆ W 30 DNI – DZIĘKI NAM TO MOŻLIWE !

 

PROGRAM

1. PLANOWANIE

 • Cel - zaczynaj z wizją końca

 • Warunki konieczne do osiągania celów

 • Motywacja - od czego zależy i jak ją wzmacniać?

 • Metodologia SMART - projektowanie celu głównego i cząstkowych

 • Lista celów krótkoterminowych i długoterminowych

2. ANALIZA ZASOBÓW

 • Przeprowadzenie analizy kapitału osobistego

 • Przeszkody na drodze do realizacji celów

 • Określenie indywidualnej strategii działania, jak się odpowiednio przygotować?

3. MAPA WSPARCIA 

 • Mapa wsparcia, łącznicy niezbędni do realizacji celów

 • Argumenty eksperta

4. NAWYKI

 • Nawyki wspierające i ograniczające

 

Po szkoleniu Uczestnicy:

 • Otrzymają pakiet praktycznych narzędzi zwiększających efektywność i skuteczność zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym
 • Zrozumieją, jakie zasoby budują ich przewagę
 • Nauczą się wzmacniać nawyki, przybliżające nas do wyznaczonego celu
 • Dowiedzą się wzmocnić motywację by osiągać sukcesy
 • Sprecyzują, ile chcesz zarabiać pieniędzy i jak chcą to zrealizować
 • Wyeliminują naturalne przeszkody i bariery wynikające z własnej osobowości i otoczenia
 • Nauczą się również, jak zwiększyć pewność siebie, poprzez wykorzystanie naturalnych przewag konkurencyjnych

  

FORMA SZKOLENIA

Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową w formie praktycznych warsztatów metodą Cyklu Kolba opartą na aktywizacji uczestników szkolenia zgodną z metodą poprzez pracę w małych grupach, dyskusje na forum grupy oraz ćwiczenia, studia przypadków, scenki rodzajowe, pracę indywidualną, symulacje i mini- wykłady z omówieniem przykładów z życia i prezentacją multimedialną.

CZAS

1 dzień szkoleniowy

 

TRENER

PIOTR JANKOWSKI 

 

Certyfikowany trener biznesu. Licencjonowany trener STRUCTOGRAM® Training System - metodologii bazującej na analizie biostrukturalnej. Konsultant modelu psychometrycznego MTQ48, badającego odporność psychiczną,  wykorzystywanego w pracy z wydajnością i efektywnością. Na jego podstawie prowadzi sesje rozwojowe. Wykładowca na wyższych uczelniach, prelegent na seminariach biznesowych. Specjalizacje to sprzedaż, obsługa klienta, zarządzanie, kompetencje osobiste i interpersonalne . Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i sprzedaży zebrane z 21 lat pracy w międzynarodowych instytucjach oraz własnej działalności. Znajomość praktyczna zagadnień związanych z franchisingiem, czy network marketingiem. Przez 13 lat zarządzał zespołami sprzedażowymi w branży finansowej,gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik aktywnej sprzedaży, rozwoju kompetencji osobistych. Prowadził swoją placówkę franczyzową jednego z banków. Specjalizuje się w projektach rozwojowych, które mają na celu zaangażowanie pracowników w cele organizacji w obszarach: aktywnej sprzedaży (B2B, B2C), zarządzania zespołami, oraz zwiększania efektywności osobistej. 
Twórca Expertio - organizacji zrzeszającej przedsiębiorców, która łączy biznes z rozwojem osobistym. Organizuje i prowadzi cykliczne spotkania dla osób rozwijających swoje firmy, pracuje z wykorzystaniem metodologii mastermind. Członek Stowarzyszenia Polish Society for Training & Development.

 Autor książek : 
„Radość sprzedaży. Gotowa strategia skutecznego handlowca”, 
„Alfabet zmian. Jak skutecznie osiągać swoje cele na drodze życia i biznesu”. 
Współautor poradnika: 
„Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność.” 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w kursie!

 

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu:

kom. 515-577-306 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przedstawiony program dotyczy szkoleń otwartych. W przypadku szkoleń dedykowanych nasze programy szkoleniowe są dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

 

Centrum Szkoleniowe edu4U

Szkolenia biznesowe gwarantujące realną zmianę i oczekiwane rezultaty. 


Szkolenia szyte na miarę twojej firmy !

 

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-237 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306

Szukaj