Sales

Negocjacje są kluczowym elementem dnia pracy każdego menedżera, kupca czy sprzedawcy. Dlatego tak ważne jest aby potrafili negocjować możliwie najlepiej, ponieważ dostają jedynie, to co sobie wynegocjują. Im lepiej się przygotują, zaplanują, opracują argumenty i zagrają zgodnie z zasadami tym więcej zyskają! Uczestnicy szkolenia poznają podstawy procesu negocjacji, różnice pomiędzy negocjacjami opartymi na rywalizacji, a współpracą budującą owocującą rezultatem WIN/WIN. 

 Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników działów zajmujących się obsługą Klienta. Uczestnik nabędzie umiejętność profesjonalnej obsługi klienta poprzez budowanie prawidłowych relacji interpersonalnych w kontakcie z klientem oraz umiejętne odpowiadanie na potrzeby i oczekiwania klienta.

Gesty, ruchy ciała, mimika, postawa i ukierunkowanie ciała, ruchy oczu. Poprawnie odczytując wszystkie gesty naszego odbiorcy już od początku będziemy w stanie określić typ, charakter oraz nastawienie naszego klienta w stosunku do naszej osoby lub przedstawionej oferty.

Sprzedaż to kluczowy proces w każdej firmie. Rozwój sił sprzedaży jest zasadniczym krokiem zdobycia i ugruntowania pozycji firmy na rynku. Skutecznie działający zespół handlowy to podstawa istnienia każdej organizacji, która zajmuje się szeroko rozumianą sprzedażą i obsługą klienta.

   

Rola handlowca nie ogranicza się, tylko do spraw czysto formalnych i umiejętnego zaprezentowania produktu, ale przede wszystkim do odczytania i zadbania o potrzeby konsumenta. 70% decyzji zakupowych klienci podejmują w oparciu o to, jak są traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na cechach produktu.

Centrum Szkoleniowe edu4U

Szkolenia biznesowe gwarantujące realną zmianę i oczekiwane rezultaty. 


Szkolenia szyte na miarę twojej firmy !

 

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-237 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306

Szukaj