Management

Leadership Coaching i zarządzanie rozwojem

Szkolenie to jest intensywnym kursem zawierającym szereg efektywnych narzędzi coachingowych niezbędnych w pracy menedżera jednocześnie budującego właściwe relacje biznesowe w zespole.

 

 

Poznasz techniki coachingowe oraz narzędzia wspierające rozwój Twoich pracowników.

 

PROGRAM

 • Idea coachingu i jego zastosowanie w pracy menadżera
 • Kodeks etyczny dobrych praktyk i ekologii EMCC
 • Umiejętności Coacha- menadżera niezbędne do pracy
 • Podstawowe techniki coachingowe
 • Przekonania wspierające i ograniczające
 • Coaching kariery dla rozwoju i motywacji pracowników
 • Rozwój i proces szkolenia pracowników
 • Kiedy stosować coaching a kiedy mentoring w pracy z pracownikami

     

Po szkoleniu Uczestnik nabędzie i poszerzy wiedzę z zakresu:

 • coachingu menadżerskiego wspierającego rozwój pracowników
 • narzędzi coachingowych wpływających na rozwój pracownika
 • uczestnik rozwinie w sobie indywidualne predyspozycje coacha

 

FORMA SZKOLENIA

Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową w formie praktycznych warsztatów metodą Cyklu Kolba opartą na aktywizacji uczestników szkolenia zgodną z metodą poprzez pracę w małych grupach, dyskusje na forum grupy, pracę z kamerą oraz ćwiczenia, studia przypadków, scenki rodzajowe, pracę indywidualną, symulacje i mini- wykłady z omówieniem przykładów z życia i prezentacją multimedialną.

 

WYKŁADOWCY

 

 Certyfikowany Coach Praktyk Biznesu oraz Master & Team Coach - EMCC. Certyfikowany trener wyższego stopnia MBTI® (Myers Briggs Type Indicator) Step I oraz Step II. Trener ICAN Institute (Harvard Bisiness Review) w zakresie programów rozwojowych dla menedżerów „ICAN Total Leadership™” oraz  Centrum Szkoleniowego edu4U  w zakresie szkoleń leadership dla kadry menadżerskiej. Finalista globalnego konkursu Mars Inc. w kat. „Doskonały Menedżer”. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach menadżerskich w zarządzie, w  działach HR, development oraz sprzedaży. Specjalizuje się w takich obszarach jak: sprzedaż, negocjacje, coaching, MBTI, budowania zespołów, rozwoju ludzi i procesów HR, psychologicznych narzędzi zarządzania, programów leadership dla kadry menedżerskiej.

Angelika Grabowska 

Certyfikowany Coach Praktyk Biznesu – EMCC z szerokim doświadczeniem w fieldcoachingu, lifecoachingu i biznescoachingu. Certyfikowany Trener Sprzedaży z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży FMCG 
w międzynarodowej korporacji. Praktyk z bogatym doświadczeniem w obszarze rozwoju i sprzedaży, negocjacji, zarządzania zasobami ludzkimi, typologii osobowości i rekrutacji. Stawia na praktyczność, skuteczność, użyteczność i natychmiastowe zastosowanie poznanych technik szkoleniowych w praktyce

 

Szkolenie realizowane w ramach  LEADERSHIP & MANAGEMENT ACADEMY

 

Zapraszamy do udziału w kursie!

 

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu:

kom. 515-577-306 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przedstawiony program dotyczy szkoleń otwartych. W przypadku szkoleń dedykowanych nasze programy szkoleniowe są dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

 

 

Centrum Szkoleniowe edu4U

Szkolenia biznesowe gwarantujące realną zmianę i oczekiwane rezultaty. 


Szkolenia szyte na miarę twojej firmy !

 

Kontakt

Centrum Szkoleniowe edu4U

ul. Morska 4b

75-237 Koszalin

E-mail: biuro@edu4u.info.pl

Telefon: 515-577- 306

Szukaj